salon fryzjerski trójmiasto

Mikrodermabrazja

← Powrót

Mikrodermabrazja Diamentowa
Mikrodermabrazja to bezbolesny peeling mechaniczny, który złuszcza zewnętrzne warstwy skóry, poprawia jej wygląd i funkcjonowanie, pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi, takimi jak blizny, trądzik, rozszerzone pory, plamy pigmentacyjne, zrogowaciały naskórek, rozstępy itd.
Mikrodermabrazja Diamentowa Primelle nie niesie za sobą takiego ryzyka wystąpienia powikłań jak po peelingach chemicznych, dermabrazji czy zabiegach laserowych. Jest to zabieg absolutnie bezpieczny, ponieważ złuszczanie następuje stopniowo, warstwa po warstwie, prowadzać do szybkiego powstawania nowych komórek, zwiększając przy tym produkcję kolagenu i elastyny. Głębokość ścierania zależy od rodzaju tarczy diamentowej, intensywności próżni oraz nacisku na głowicę i jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta.Warto dodac,iż aby zabieg był całkowicie sterylny nakładki na głowce naklejamy na każdy obszar twarzy i są jednorazowego użytku.

 

Wskazania do Mikrodermabrazji Diamentowej:

niezapalny trądzik wielopostaciowy szorstki zrogowaciały naskórek blizny i ślady po trądziku łojotok zmarszczki mimiczne rozstępy odwodniona skóra (kseroza) rozszerzone pory skóra przetłuszczająca się niewielkie blizny przebarwienia niechciane tatuaże wiotkość skóry.Babski wieczór na luksusowo!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress